Vítám Vás na největší české fanouškovské stránce Avril-Lavigne.cz, která je věnovaná úspěšné a talentované kanadské zpěvačce Avril Lavigne. Na tomto webu najdete vždy nejaktuálnější informace, nejnovější fotografie, videa, rozhovory a mnoho dalšího. Upozorňuji, že se jedná pouze o fanstránku. Nejsem v žádném kontaktu s Avril ani s nikým z jejího okolí. Neručím proto za pravdivost všech zveřejněných informací. Doufám, že se Vám zde bude líbit, najdete vše co potřebujete a zase se sem rádi budete vracet.
Celým jménem Avril Ramona Lavigne se narodila 27. září 1984 v Belleville, Ontariu v Kanadě. Je francouzsko-kanadská zpěvačka, skladatelka, herečka, módní návrhářka, textařka, kytaristka, pianistka a filantropka. Se zpěvem Avril začala již ve svých dvou letech, kdy se svou matkou zpívala kostelní písně. {READ MORE}

 

 

 

 


 

 

 

 

 February
22nd
2020
  Domain 
  POSTED BY: mitchie.   CATEGORY:

Past layoutsDiary & BlogAffiliates

 

» Datum založení: 14. června 2019
» Předchozí web na adrese: “avrildaily.blog.cz” (2011-2017)
» Zaměření: AVRIL LAVIGNE
» Adminka: mitchie.
» Stát: Česká republika
» E-mail: avrilonline@seznam.cz
» Hosting: wedos.cz, wordpress.com

Stránka “Avril-Lavigne.cz” je největší českou fanouškovskou stránkou věnovanou kanadské talentované zpěvačce Avril Lavigne. Roku 2011 – 2017 působil tento web na doméně blog.cz pod adresou “AvrilDaily.blog.cz“, odkud jsem se přesunula právě na tento web. Nejedná se o oficiální stránku, nejsem v žádném kontaktu s Avril ani s nikým z jejího okolí. Neručím za pravdivost všech zveřejněných informací. Pokud na webu objevíte jakékoliv chyby, můžete mi o nich dát vědět na email “avrilonline@seznam.cz”. Budu za toto upozornění určitě ráda a vše v nejkratším čase opravím.

 With Comments Off on Domain  Share this:Comments are closed.