Vítám Vás na největší české fanouškovské stránce Avril-Lavigne.cz, která je věnovaná úspěšné a talentované kanadské zpěvačce Avril Lavigne. Na tomto webu najdete vždy nejaktuálnější informace, nejnovější fotografie, videa, rozhovory a mnoho dalšího. Upozorňuji, že se jedná pouze o fanstránku. Nejsem v žádném kontaktu s Avril ani s nikým z jejího okolí. Neručím proto za pravdivost všech zveřejněných informací. Doufám, že se Vám zde bude líbit, najdete vše co potřebujete a zase se sem rádi budete vracet.
Celým jménem Avril Ramona Lavigne se narodila 27. září 1984 v Belleville, Ontariu v Kanadě. Je francouzsko-kanadská zpěvačka, skladatelka, herečka, módní návrhářka, textařka, kytaristka, pianistka a filantropka. Se zpěvem Avril začala již ve svých dvou letech, kdy se svou matkou zpívala kostelní písně. {READ MORE}

 

 

 

 


 

 

 

 

 May
10th
2020
  Head Above Water Tour 2021 – Update 
  POSTED BY: mitchie.   CATEGORY: News

Skvělá zpráva! Avril již začíná průběžně oznamovat nové termíny koncertů, které musela kvůli koronaviru zrušit. Tak doufejme, že nyní jí vše vyjde podle plánů a já se budu modlit, aby na seznam svého turné i tentokrát zařadila Českou republiku!

 With 2 Comments  Share this:
2 Responses to “Head Above Water Tour 2021 – Update”