Vítám Vás na největší české fanouškovské stránce Avril-Lavigne.cz, která je věnovaná úspěšné a talentované kanadské zpěvačce Avril Lavigne. Na tomto webu najdete vždy nejaktuálnější informace, nejnovější fotografie, videa, rozhovory a mnoho dalšího. Upozorňuji, že se jedná pouze o fanstránku. Nejsem v žádném kontaktu s Avril ani s nikým z jejího okolí. Neručím proto za pravdivost všech zveřejněných informací. Doufám, že se Vám zde bude líbit, najdete vše co potřebujete a zase se sem rádi budete vracet.
Celým jménem Avril Ramona Lavigne se narodila 27. září 1984 v Belleville, Ontariu v Kanadě. Je francouzsko-kanadská zpěvačka, skladatelka, herečka, módní návrhářka, textařka, kytaristka, pianistka a filantropka. Se zpěvem Avril začala již ve svých dvou letech, kdy se svou matkou zpívala kostelní písně. {READ MORE}

 

 

 

 


 

 

 

 

 April
24th
2020
  Interview with “ET Canada” 
  POSTED BY: mitchie.   CATEGORY: • Interviews & Articles

Mám tu pro Vás krátký rozhovor, který Avril poskytla pro “ET Canada“. Avril zde mluví o novém singlu “We are Warriors“, který na internet dnes vypustila. Potom se rozpovídala o tom, jaké pro ní bylo, když musela zrušit své turné “Head Above Water”.

“Právě dáváme dohromady video, které bude mít opravdu silnou zprávu o tom, aby vám ukázalo, co se nyní ve světě děje a jak jsou na tom všichni pracovníci. Požádala jsem své fanoušky, aby mi poslali záběry lidí, o kterých ví, že jsou v této době skutečnými bojovníky a také nahrávám svá videa na mém dvorku. Dělám jenom svou část, chci vyrovnat křivku, chci zůstat doma, zůstat v bezpečí a chci udržet všechny v bezpečí. Prostě zůstaňte zodpovědní a mezitím se obraťte na hudbu. Doufám, že tato píseň pozvedne lidi a pozvedne také jejich náladu”.

Další boj, kterému Avril Lavigne čelila, byla lymská borelióza. V té době zpěvačka čerpala inspiraci ke svému šestému studiovému albu Head Above Water, které vyšlo v loňském roce. Avril musela kvůli koronaviru zrušit celé své světové turné. “Myslím, že nejtěžší bylo zrušit světové turné Head Above Water. Měli jsme navštívit Evropu, Čínu, Japonsko a Jihovýchodní Asii. Vše jsem musela zrušit. Nejtěžší na tom bylo, že jsem právě překonala lymskou boreliózu a svou osobní bitvu o zdraví a právě jsem se vrátila se svým albem Head Above Water a naplánovala jsem celé světové turné. Bylo to takové BUM”, řekla.

“Čekala jsem na to tak dlouho a stejně tak i moji fanoušci. Je to samozřejmě velmi zničující zrušit celé světové turné, do kterého jsme vložili takových zkoušek a těšíte se, že tam poletíte”.

“Complicated” zpěvačka se nyní zdržuje doma v izolaci. To jí ale nezastavilo ve vytváření nového obsahu. “Psala jsem spoustu písní. Mám v domě studio, což je hezké. Pracovala jsem také na dalších projektech, které také vyjdou tento měsíc”.

Avril odhaluje: “Momentálně jsem hodně vařila a uklízela. Hodně používám Swiffer a to považuji za své cardio”.

 With 1 Comment  Share this:
One Response to “Interview with “ET Canada””