Vítám Vás na největší české fanouškovské stránce Avril-Lavigne.cz, která je věnovaná úspěšné a talentované kanadské zpěvačce Avril Lavigne. Na tomto webu najdete vždy nejaktuálnější informace, nejnovější fotografie, videa, rozhovory a mnoho dalšího. Upozorňuji, že se jedná pouze o fanstránku. Nejsem v žádném kontaktu s Avril ani s nikým z jejího okolí. Neručím proto za pravdivost všech zveřejněných informací. Doufám, že se Vám zde bude líbit, najdete vše co potřebujete a zase se sem rádi budete vracet.
Celým jménem Avril Ramona Lavigne se narodila 27. září 1984 v Belleville, Ontariu v Kanadě. Je francouzsko-kanadská zpěvačka, skladatelka, herečka, módní návrhářka, textařka, kytaristka, pianistka a filantropka. Se zpěvem Avril začala již ve svých dvou letech, kdy se svou matkou zpívala kostelní písně. {READ MORE}

 

 

 

 


 

 

 

 

 May
7th
2020
  NYLON: A NIGHT IN WITH AVRIL LAVIGNE 
  POSTED BY: mitchie.   CATEGORY: • Interviews & Articles

Mám tu pro Vás takový menší přeložený rozhovor, který Avril poskytla z pohodlí svého domova pro Nylon. Avril zde mluví o hudbě, o svých očních linkách a o večírcích ve svém domě. A kromě toho ve článku také najedete tři skvělé nové fotky :).

 

Avril Lavigne si umí udělat své oční linky – rozmazané, inkoustové, černé, které jsou jejím podpisem téměř dvou desetiletí – za pět minut. Je to čin, který oznamuje s pocitem hrdosti. Je to dovednost, která se také hodí, když se globální popová hvězda ocitá v karanténě s celodenními video rozhovory.

Normálně nosí Avril Lavigne ve svém domově pouze řasenku a gel na obočí. Dnes je však v pracovním režimu a propaguje svůj nejnovější singl, takže má plné oční linky. Píseň “We Are Warriors” je remixem písně “Warrior” z jejího alba “Head Above Water” vydaného v roce 2019. Veškeré výnosy z prodeje půjdou do celosvětové zdravotnické organizace “Project HOPE” na pomoc proti onemocnění COVID-19, ve spolupráci s nadací “The Avril Lavigne Foundation”.

“Celé mé turné bylo zrušené a já si řekla, chci něco udělat a nějak se vrátit”, vysvětluje. “Dojali mě pracovníci v předních liniích, za to, co dělají a tak je označuji jako válečníky. Takže jsem použila píseň “Warrior” a znovu jsem jí nahrála ve svém domácím studiu, aby mohla být pojmenovaná jako “We Are Warriors”. Je pro každého, který riskuje svůj život na pomoc druhým. Je to malý projev mého uznání”.

Nyní, Lavigne (35), natáčí v noci ve svém domácím studiu. “Stále mám zapnuté džíny s vysokým pasem a nemůžu se dočkat, až si je sundám”, řekne přes Zoom a usrkává červeně zabarvenou tekutinu, kterou později identifikuje jako vodu s přidanými elektrolyty. Se skříženýma nohama sedí na lavičce, nad níž visí několik černobílých zarámovaných fotografií sebe sama. “Myslela jsem si, že bych se dnes měla natočit při vytváření make-upu”, říká a směje se. “Dovolte mi, abych měla pravý úhel kamery, budeme dělat všechno kromě konturování”. Klíčem k oku je míchání, vysvětluje svému publiku Avril Lavigne. “Na kouřové oči nemůžete použít pouze černou”, říká. “Začněte bílou, pak šedou, pak trochu hnědou a pak černou na koncích. Všechny tyto barvy musíme společně smíchat”. Oblíbená oční linka? “Yes, b*tch!”, je to MAC Eye Kohl ve Smolderu”.

Lavigne se svými pin-rovnými blond vlasy a temperamentním kouzlem SoCal-by-way-of-Canada vypadá stále jako osmnáctiletá punkerka, která přišla na scénu v roce 2002. Ale zpěvačka, která dříve napsala píseň “Here’s To Never Growing Up”, je také rozhodně držitelem dospělého domácího pruhu. “Můj dům nebyl nikdy čistší”, říká. “Srovnala jsem všechno oblečení a skříně”.

Lavigne je v karanténě ve svém domě, kde již 5 let žije spolu se dvěma přáteli a berou tento pobyt doma vážně. “Nikdo k nám nechodí a my nevidíme jiné lidi”, říká. “Přemýšlejte chytřeji, ne tvrdě. Místo toho, abychom vařili tři jídla denně, vaříme pouze jedno velké jídlo a jíme ho po celý den”, říká. “Poté jeden z nás udělá nádobí a já vytřu podlahy – ráda vytírám podlahy, protože si myslím, že je to forma kardia a že pracuji”. Mezi oblíbená jídla Avril patří pečené kuře se zeleninou, pomalu vařené chilli a lanýžové těstoviny. “Nepeču”, říká.

Lavigne se seznámila s podobným pobytovým stylem po diagnostice lymské boreliózy v roce 2014. “Strávila jsem tolik let svého života na turné a poté, co jsem onemocněla lymskou boreliózou, jsem zjistila, že ráda zůstanu na místě”, říká. “Upřímně, izolaci jsem zažila. Nikdy jsem se nepovažovala za pecivála, ale teď si myslím, že bych jím mohla být”. K posledním večerům zahrnuje Avril pravidelné pití mnoha čajů. “Nepiji alkohol”, poznamenává.  “Snažím se zůstat opravdu zdravá, protože musím udržovat své tělo zdravé. Měla jsem pár piv, ale piji mnoho vody, hodně čajů a čerstvé zelené šťávy – a sleduji Schitt’s Creek, které bylo natočeno v jejím domě v Ontariu. Zmínili se tam o mém jménu”, říká. “Byla jsem polichocená. Říkám, že pokud bych se rozhodla natočit film, možná bych udělala cameo”.

Lavigne stále udržuje hodiny rockové hvězdy. V těchto dnech, 11 hodin ráno, je její normální doba probuzení, ale všechny ty ostatní tvrdé podněty zmizely. “Nerada chodím ven, pokud na to nemám zrovna náladu”, říká. “Ráda chodím na večeři a na koncerty. V mých 20.letech, vše co jsme dělali, kromě turné, bylo navštěvování klubů a párty. Myslím, že jsem se dostala ze svého systému. V tuto chvíli, jsem ve svém životě byla po celém světě a při svém volném čase chci trochu vychladnout”.

Teď prostě nechá lidi, aby k ní přišli. “Můj dům je rozhodně párty dům”, říká. “Pouštíme hudbu, jezdíme v domě i venku na skateboardu, nelegálně jezdíme po ulici, grilujeme, hrajeme pong”. Zní to spíš jako sk8r girl, kterou vidíme skrz obrazovku. “Seznam skladeb party je teď z celé země,” dodává. “Jsem do country hudby.”

image host image host image host  

 With 1 Comment  Share this:
One Response to “NYLON: A NIGHT IN WITH AVRIL LAVIGNE”  

  • Charmedlover says:

    Rozhovor i fotky jsou moc hezké. Jsem ráda, že sis dala práci a přeložila nám tento zajímavá rozhovor. :)Mě jako milovnici Beauty zaujala ta kapitola o makeupu samozřejmě 😀