Vítám Vás na největší české fanouškovské stránce Avril-Lavigne.cz, která je věnovaná úspěšné a talentované kanadské zpěvačce Avril Lavigne. Na tomto webu najdete vždy nejaktuálnější informace, nejnovější fotografie, videa, rozhovory a mnoho dalšího. Upozorňuji, že se jedná pouze o fanstránku. Nejsem v žádném kontaktu s Avril ani s nikým z jejího okolí. Neručím proto za pravdivost všech zveřejněných informací. Doufám, že se Vám zde bude líbit, najdete vše co potřebujete a zase se sem rádi budete vracet.
Celým jménem Avril Ramona Lavigne se narodila 27. září 1984 v Belleville, Ontariu v Kanadě. Je francouzsko-kanadská zpěvačka, skladatelka, herečka, módní návrhářka, textařka, kytaristka, pianistka a filantropka. Se zpěvem Avril začala již ve svých dvou letech, kdy se svou matkou zpívala kostelní písně. {READ MORE}

 

 

 

 


 

 

 

 

 May
10th
2020
  Photoshoot by Mark Liddell 2013 
  POSTED BY: mitchie.   CATEGORY: Photoshoots 2013

Na internetu se objevily tyto nové, nikdy nezveřejněné, fotografie z roku 2013, které pro páté studiové albumAvril Lavigne” nafotil fotograf Mark Liddell. Jsem z těch fotek nadšená, protože jsou opravdu skvělé. Jen mě mrzí, že je přes ně tak obrovské tagování. Tak snad se časem objeví i bez toho podpisu a v plné kvalitě.

image host image host image host image host image host

image host image host image host  

 With 6 Comments  Share this:
6 Responses to “Photoshoot by Mark Liddell 2013”