Vítám Vás na největší české fanouškovské stránce Avril-Lavigne.cz, která je věnovaná úspěšné a talentované kanadské zpěvačce Avril Lavigne. Na tomto webu najdete vždy nejaktuálnější informace, nejnovější fotografie, videa, rozhovory a mnoho dalšího. Upozorňuji, že se jedná pouze o fanstránku. Nejsem v žádném kontaktu s Avril ani s nikým z jejího okolí. Neručím proto za pravdivost všech zveřejněných informací. Doufám, že se Vám zde bude líbit, najdete vše co potřebujete a zase se sem rádi budete vracet.
Celým jménem Avril Ramona Lavigne se narodila 27. září 1984 v Belleville, Ontariu v Kanadě. Je francouzsko-kanadská zpěvačka, skladatelka, herečka, módní návrhářka, textařka, kytaristka, pianistka a filantropka. Se zpěvem Avril začala již ve svých dvou letech, kdy se svou matkou zpívala kostelní písně. {READ MORE}

 

 

 

 


 

 

 

 

 May
15th
2020
  Soundcheck ‘Let It Be’ with Avril 
  POSTED BY: mitchie.   CATEGORY: News

Přeji všem hezký den. Za těch pár dní, co jsem tu zas nebyla, se objevilo několik dalších novinek, až se tomu sama divím, jak je Avril po dobu karantény aktivní a zapojuje se do spousta online akcí na pomoc s Covid-19. Mám tu teď pro vás tuto verzi písničky “Let It Be“. Tato píseň vznikla projektem “Soundcheck Live“, což je charitativní akce, kterou pořádal Steve Ferlazzo (hudební režisér kapely od Avril). Do projektu se zapojilo hned několik hudebníků, právě včetně Avril, z čeho mám fakt radost. Myslím si, že se jim to video povedlo a všichni zpívali moc hezky. Avril se ve videu objeví hned třikrát, v časech 1:224:12 a 4:52.

 With 1 Comment  Share this:
One Response to “Soundcheck ‘Let It Be’ with Avril”  

  • Michelle says:

    Muj oblibeny song a Avril? To je parada! Jsem moc rada ze i pres coronu je Avril aktivni 🙂
    Stejne by me zajimalo jak to dela ze vypada porad tak mlade a nadherne ♥