Vítám Vás na největší české fanouškovské stránce Avril-Lavigne.cz, která je věnovaná úspěšné a talentované kanadské zpěvačce Avril Lavigne. Na tomto webu najdete vždy nejaktuálnější informace, nejnovější fotografie, videa, rozhovory a mnoho dalšího. Upozorňuji, že se jedná pouze o fanstránku. Nejsem v žádném kontaktu s Avril ani s nikým z jejího okolí. Neručím proto za pravdivost všech zveřejněných informací. Doufám, že se Vám zde bude líbit, najdete vše co potřebujete a zase se sem rádi budete vracet.
Celým jménem Avril Ramona Lavigne se narodila 27. září 1984 v Belleville, Ontariu v Kanadě. Je francouzsko-kanadská zpěvačka, skladatelka, herečka, módní návrhářka, textařka, kytaristka, pianistka a filantropka. Se zpěvem Avril začala již ve svých dvou letech, kdy se svou matkou zpívala kostelní písně. {READ MORE}

 

 

 

 


 

 

 

 

 April
27th
2020
  Stronger Together – Lean On Me 
  POSTED BY: mitchie.   CATEGORY: • VIDEOS •, News

A mám tu další úžasnou novinku! Avril se připojila ke skupině s více než 20 umělci, kteří společně zazpívali píseň “Lean on Me“, od Billa Withera. Píseň byla vysílaná organizací “Stronger Together26. dubna na anglických a francouzských televizních stanicích, v rádiích i během živého vysílání na několika internetových stránkách. Celý výtěžek bude věnován kanadské organizaci na boj s koronavirem.

 With 5 Comments  Share this:
5 Responses to “Stronger Together – Lean On Me”