Vítám Vás na největší české fanouškovské stránce Avril-Lavigne.cz, která je věnovaná úspěšné a talentované kanadské zpěvačce Avril Lavigne. Na tomto webu najdete vždy nejaktuálnější informace, nejnovější fotografie, videa, rozhovory a mnoho dalšího. Upozorňuji, že se jedná pouze o fanstránku. Nejsem v žádném kontaktu s Avril ani s nikým z jejího okolí. Neručím proto za pravdivost všech zveřejněných informací. Doufám, že se Vám zde bude líbit, najdete vše co potřebujete a zase se sem rádi budete vracet.
Celým jménem Avril Ramona Lavigne se narodila 27. září 1984 v Belleville, Ontariu v Kanadě. Je francouzsko-kanadská zpěvačka, skladatelka, herečka, módní návrhářka, textařka, kytaristka, pianistka a filantropka. Se zpěvem Avril začala již ve svých dvou letech, kdy se svou matkou zpívala kostelní písně. {READ MORE}

 

 

 

 


 

 

 

 

 May
22nd
2020
  We Are Warriors – Feed The Front Line Live 
  POSTED BY: mitchie.   CATEGORY: • VIDEOS •, News

Avril ve středu, 20. května 2020, vystoupila živě z pohodlí domova s písní “We Are Warriors” v pořadu Feed The Front Line, který odvysílala televizní stanice CMT. Tentokrát Avril hrála také na kytaru. Nezbývá mi nic jiného, než znovu napsat, že písničku zazpívala moc krásně.

Na další živý přenos se můžeme těšit už 31. května, kdy se zúčastní online festivalu “#POPlineMasks4All“.

 With 2 Comments  Share this:
2 Responses to “We Are Warriors – Feed The Front Line Live”