Vítám Vás na největší české fanouškovské stránce Avril-Lavigne.cz, která je věnovaná úspěšné a talentované kanadské zpěvačce Avril Lavigne. Na tomto webu najdete vždy nejaktuálnější informace, nejnovější fotografie, videa, rozhovory a mnoho dalšího. Upozorňuji, že se jedná pouze o fanstránku. Nejsem v žádném kontaktu s Avril ani s nikým z jejího okolí. Neručím proto za pravdivost všech zveřejněných informací. Doufám, že se Vám zde bude líbit, najdete vše co potřebujete a zase se sem rádi budete vracet.
Celým jménem Avril Ramona Lavigne se narodila 27. září 1984 v Belleville, Ontariu v Kanadě. Je francouzsko-kanadská zpěvačka, skladatelka, herečka, módní návrhářka, textařka, kytaristka, pianistka a filantropka. Se zpěvem Avril začala již ve svých dvou letech, kdy se svou matkou zpívala kostelní písně. {READ MORE}

 

 

 

 


 

 

 

 

 April
24th
2020
  “We are Warriors” is out! 
  POSTED BY: mitchie.   CATEGORY: • MUSICS •

A je to venku! Avril svou píseň “Warrior“, která je na albu “Head Above Water“, přepsala do nové verze “We are Warriors“, aby se zapojila s pomocí v boji proti koronaviru po světě. Díky této verzi písně se spojila s projektem “HOPE” a veškeré výnosy z písničky budou věnovány této organizaci, která usiluje o záchranu lidí onemocněných nemocí COVID-19 po celém světě – včetně zajištění ochranných prostředků pro pracovníky v první linii. Tuto organizaci můžete i vy sami podpořit na adrese: www.charitystars.com/Warrior. Tak co na novou verzi říkáte vy? Líbí se vám? nebo máte raději originální verzi? Já musím říct, že když jsem si tuhle píseň pustila, dojala mě. Líbí se mi obě dvě verze a jsem šťastná za to, že i Avril se zapojila s pomocí v boji proti této strašné situaci, která na světě nastala. Snad bude brzy po všem.

 With 7 Comments  Share this:
7 Responses to ““We are Warriors” is out!”  

 • Michelle says:

  Nádherný song. Mam teda radši původní ale i tenhle je krásný 😊

 • Rosie says:

  Tak to je opravdu skvělé, že jsme se dočkali písně ještě teď v dubnu, těšila jsem se! Mně se líbí obě verze, ale tahle možná trošičku víc, protože jak text, okolnosti vzniku písně a současná situace jsou hrozně emotivní. Avril je neskutečná ♥

 • Katherine says:

  Upřímně mě to dostalo. Originální verze je taky krásná, ale tahle se mě asi více dotkla 🙂

 • Nicol says:

  Wow, já nějak nemám asi slov, ta písnička je už od prvních tónů tak dojemná až se mi chtělo fakt bulet, neskutečně se to povedlo!

 • Charmedlover says:

  Písnička je velmi dojemná a také jsem si trošku poplakala. Jsem zároveň ráda, že Avril je jedna z těch, co se zapojila do pomoci pro potřebné a tato verze písničky se vzhledem k situaci povedla a je velmi dojemná!

 • Katie* says:

  Musím říct, že písnička se Avril opravdu moc povedl. Je příjemná na poslech a má moc hezký a hlavně povzbudivý text 🙂 Taky chci ještě říct, že se mi hrozně moc líbí ta promo fotka ve videu – Avril tu vypadá jako nějaká vikingská královna 🙂

 • LittleStar says:

  je to krásně přezpívaný, přijde mi, že je tu víc vejšek než v tý původní verzi, ale pořád u mě přece jenom ten originál vede:))