Vítám Vás na největší české fanouškovské stránce Avril-Lavigne.cz, která je věnovaná úspěšné a talentované kanadské zpěvačce Avril Lavigne. Na tomto webu najdete vždy nejaktuálnější informace, nejnovější fotografie, videa, rozhovory a mnoho dalšího. Upozorňuji, že se jedná pouze o fanstránku. Nejsem v žádném kontaktu s Avril ani s nikým z jejího okolí. Neručím proto za pravdivost všech zveřejněných informací. Doufám, že se Vám zde bude líbit, najdete vše co potřebujete a zase se sem rádi budete vracet.
Celým jménem Avril Ramona Lavigne se narodila 27. září 1984 v Belleville, Ontariu v Kanadě. Je francouzsko-kanadská zpěvačka, skladatelka, herečka, módní návrhářka, textařka, kytaristka, pianistka a filantropka. Se zpěvem Avril začala již ve svých dvou letech, kdy se svou matkou zpívala kostelní písně. {READ MORE}

 

 

 

 


 

 

 

 

 May
2nd
2020
  We Are Warriors LIVE – The Call To Unite 
  POSTED BY: mitchie.   CATEGORY: • VIDEOS •, News

Avril dnes vystoupila během živého přenosu na “The Call to Unite” se svou písní “We Are Warriors“. Jedná se o další organizaci, která pomáhá lidem, kteří prožívají bolest, strach, osamělost a smutek. Opět tu píseň zazpívala moc krásně a je skvělé, že se takto zapojuje do mnoha projektů na pomoc lidem.

 With 3 Comments  Share this:
3 Responses to “We Are Warriors LIVE – The Call To Unite”